logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 24 ارديبهشت, 1396 - 08:44
کد مطلب: 10917
عضو کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان آقای جهانگیری بیشتر فضای تبلیغاتی دارد و اگر کسی ادعایی دارد باید با ارائه مدرک آن را اثبات کند

به گزارش سیمره خبر ،"شادمهر کاظم‌زاده "دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص اتهام روز گذشته معاون اول رئیس جمهور به محمد باقر قالیباف در خصوص لابی گری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای مسکوت ماندن طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران، اظهار داشت: من و 4 نفر دیگر از نمایندگان در کمیسیون عمران مجلس به این طرح رای مثبت دادیم ولی در نهایت این طرح رای نیاورد و این حق نمایندگان است.

 

وی با بیان اینکه با من کسی در این خصوص لابی گری نکرده است، افزود: باید به نظر کمیسیون احترام بگذاریم چرا که مجلس به این طرح نظر منفی داده است.

 

کاظم زاده با اشاره به اینکه اکثر این موارد مطرح شده حواشی است، عنوان کرد: روز گذشته در مناظره حرف هایی مطرح شد که قطعا بنده این موارد را در کمیسیون مطرح  و پیگیری می کنم.

 

دبیر دوم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادعای جهانگیری در مورد لابی گری برای توقف تحقیق و تفحص درست نبود و یا اینکه بنده در جریان این موضوع نبودم، تصریح کرد: سخنان آقای جهانگیری بیشتر فضای تبلیغاتی داشت.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: هر کسی هر ادعایی در خصوص عملکرد و لابی گرایی های نمایندگان و بخصوص اعضای کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران دارد باید اثبات کند و اتهام زدن بدون ارائه سند و مدرک هیچ فایده ای ندارد.

 

نظر شما