logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 18 ارديبهشت, 1396 - 16:48
کد مطلب: 10892
با حضور جمعی از مسئولان/
همایش روز معلم در دره شهر برگزار شد
در آیینی با حضور مردم، مسئولان و خانواده شهدا همایش روز معلم در شهرستان دره شهر برگزار شد.

به گزارش سیمره خبر ، "جهانگیر مهری پور" رییس اداره آموزش و پرورش دره شهدر این این مراسم گفت:  یکی از نقشهای تعین کننده و بی بدیل فرهنگیان آگاهی بخشی است.

 

وی با بیان اینکه معلمان نقش تعیین کننده ای در انتخابات دارند اظهار کرد:  امیدواریم فرهنگیان دز مینه های مختلف دو رویداد مهم انتخاباتی پیش رو با مشارکت حداکثری نقش خود را بخوبی ایفا کنند.

 

مهری پور افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع معلمین کشور مشارکت حداکثری راهبرد اساسی نظام جمهوری اسلامی است وهمه بخصوص فرهنگیان و دانشگاهیان با آگاهی بخشی و احساس مسئولیت در جهت تحقق این راهبرد تلاش کنیم.

 

وی با بیان اینکه به گفته رهبرانقلاب بجر افرادی که محدودیت قانونی دارند تبلیغ و  رای دادن به کاندید مورد علاقه  حق طبیعی هرکسی است، تصریح کرد:  هیچ کسی  نمی تواند این حق قانونی و طبیعی را با حواشی و تهدید را از کسی سلب کند.

 

مهری پور یادآورشد: یکی از کارهای مهم دولت تدبیر و امید تمرکز زدایی از دستگله نظام اموزشی کشور بوده است.

 

در ادامه نیز "علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر با تبریک هفته معلم گفت: امروز صلاح  وحراست در تکامل اقتصادی، اجتماعی وسیاسی جامعه از مدرسه آغاز می شود.

 

وی اظهارکرد: برای ساختن جامعه ای  پویا و سعادتمند بایدا ندیشه های زیبا را در ذهن انسانها پرورش داد.

 

شفیع زاده با بیان اینکه آموزش و پرورش زیرساخت منابع انسانی کشور است، افزود: اگر امروز سیستم آموزشی کشور شاهد شکوفایی نخبگان در حوزه های مختلف می شود مدیون استادان و معلمین با اخلاق و با وجدانی است که صادقانه وقت خود رابرای پرورش و تعلیم جوانان این مرز وبوم می گذارند.

 

وی تصریح کرد: خوشبختانه امروز آموزش و پرورش بعنوان بزرگترین دستگاه کمی و کیفی دولت در راستای تعلیم و تربیت بسیار خوش درخشیده است.

 

شفیع زاده یا اشاره به انتخابات نیز یادآورشد: ما در این برهه حساس بطور صددرصد با حظور حداکثری خود مشت محکمی به دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران می زنیم.

فرماندار دره شهر خاطرنشان کرد: در این راستا دولت و مجموعه آن تمام تلاش خود را برای انتخاباتی سالم و با کیفیت بکار خواهد گرفت.

 

در این مراسم از معلمین نمونه، خانواده شهدای فرهنگی، فرهنگیان پیشکسوت، رئیس و معاون آموزش و پرورش دره شهر تجلیل بعمل آمد.

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
دیدگاه‌ها

روزتان مبارک ای زحمت کشان بی منت و صبور

دره شهر با این همه جمعیت فرهنگی همایش تجلیل از اونا اینقد شرکت کننده داره. قطعا نه این عدم اطلاع رسانی دقیق جهت حضور حداکثری در مراسم را می رسونه.
نظر شما

دیدگاه‌ها

روزتان مبارک ای زحمت کشان بی منت و صبور

دره شهر با این همه جمعیت فرهنگی همایش تجلیل از اونا اینقد شرکت کننده داره. قطعا نه این عدم اطلاع رسانی دقیق جهت حضور حداکثری در مراسم را می رسونه.