logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 15 ارديبهشت, 1396 - 14:59
کد مطلب: 10870
امام جمعه دره شهر گفت: صدا وسیما بجای امانتداری به دلیل بی بصیرتی وترس از دست دادن موقعیت، آبروی مردم ایلام رابرد.

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام "محمد جواد قنبر بیگی"امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: با توجه به آیات قرآن، انسان در هر شرایط باید جانب انصاف را رعایت کند.

 

وی اظهار کرد: کوتاهی کسی در مورد یک موضوع نباید باعث زیر سوال رفتن و یا  نفی خدمات دیگر وی شود.

 

قنبر بیگی افزود: اینکه در مورد یک رئیس جمهور با اینهمه وزیر، اداره و امکانات بگوییم کاری نکرده کمال بی انصافی است.

 

وی تصریح کرد: اقایان به جای اینگونه بی انصافیها برای رفع مشکلات معیشتی مردم به دولت راهکار می دادند.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر با اشاره به اینکه اینگونه بی انصافیها در ایام انتخابات دو چندان می شود، یادآورشد: از این سو نیزبرخی در کمال بی انصافی چنان از آوار بردرداری طی چهارسال گذشته حرف می زنند انگار دولت قبل زلزله 10 ریشتری بوده و تمام ملکت را نابود کرده است.

 

وی در پاسخ به ادعای شخصی که مذاکرات را از بین برنده سایه جنگ از سر ملت ایران دانسته بود، گفت: این سخن دروغ و بی انصافانه نشانگر محقق نشدن هدف اصلی مذاکرات یعنی رفع تحریمها و مشکلات اقتصادی مردم بود که عملا با خلفه وعده طرف مقابل محقق نشد.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود: طبق گفته رهبر معظم انقلاب حضور ملت ایران در صحنه های گوناگون مخصوصا در انتخابات باعث برداشته شدن سایه جنگ شده است.

 

وی تصریح کرد: آن چیزی که باعث اظهار خوشحالی رئیس جمهور آمریکا از دیدار با رئیس جمهور کره شمالی شد نه بواسطه برجام و مذاکرات بلکه به دلیل قدرت نظامی کره شمالی بود.

 

قنبر بیگی افزود: حضور ملت ایران در تمامی صحنه ها، ایمان به خدا، تجهیزات کاملا پیشرفته، تلاش شبانه روزی نیروانتظامی، نظامی، سربازان گمنام امام زمان(عج) و وزارت مقتدر اطلاعات در خارج و داخل مرزها باعث امنیت کشور شده است.

 

امام جمعه دره شهر در ادامه با اشاره به هتاکی اخیر مجری یکی از ستادهای انتخاباتی به ساحت مقدس امام رضا(ع) گفت: متاسفانه اینگونه توهینها بیشتر از سوی افرادی که دم از اصلاحات می زنند،شنیده می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: این افراد در دولتهای قبلی نیز با زیر سوال بردن قران می گویند که علیه خدا هم می شود اعتراض کرد.

 

قنبر بیگی افزود: اینکه چه نسبتی بین این افراد هتاک جریان اصلاحات وجود دارد و چرا از آن برائت نمی جویند جای بسی سوال دارد.

 

وی یادآورشد: در فتنه سال 88 نیز یکی از سران فتنه هتاکان به عاشورا امام حسین (ع)  که با اتش زدن موکبها باعث بردن آبروی نظام شده بودند را خداجو خطاب می کرد.

 

 

خطیب نماز جمعه دره شهر گفت: سکوت مسئول یکی از دانشگاههای حاضر در آن جلسه  و عدم واکنش به توهین به امام رضا(ع)  و نیز آرزوی آزادی مجری هتاک خود نشان دهنده تایید و حمایت از اینگونه توهینها بود.

 

امام جمعه دره شهر افزود: خاک برسر همچین افرادی که برای رسیدن به جا و مقام حاظر به توهین به امامشان می شوند.

 

وی با بیان اینکه هتاکان و حامیان انها سخنان رئیس جمهور روسیه را مرور کنند گفت: پوتین گفته بود"  شیعیان همه ظلمی تحمل می کند الا توهین و اهانت به بزرگان دینشان  واگر داعش بخواهد به طرف حرم یا بزرگان شیعیان بروند،آنها سرهایشان را می بردند و جلوی سگها می اندازند".

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: از این سو نیزصدا و سیمای بی خاصیت استان تمام عکس العملهای مردم ایلام و کشور درمورد اهانت به ساحت امام رضا(ع) راسانسور و هیچکدامشان را پخش نکرد.

 

وی تصریح کرد: صدا وسیما بجای امانتداری به دلیل بی بصیرتی وترس از دست دادن موقعیت، آبروی مردم ایلام رابرد.

 

امام جمعه دره شهر خاطرنشان کرد:همچین افرادی خدمت به مردم برایشان حرام است و باید هرچه سریع تر ازاین استان بروند.

 

پایان پیام/ز

نظر شما