logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 15 اسفند, 1396 - 07:46
کد مطلب: 10728
فرماندار دره شهر گفت: تمام دغدغه ما ایجاد شرایطی است که میهمانان نوروزی با خاطری آسوده از مناظر گردشگری دیدن کرده تا در سالهای آینده به عنوان سفیری جهت تشویق افراد دیگر در زمینه بازدید از جاذبه های این شهرستان اقدام نمایند.

به گزارش سیمره خبر ، "علی اکبر شفیع زاده" فرماندار دره شهر درگفتگو با خبرنگار سیمره خبر  گفت: بیش از200 فضای اقامتی جهت اسکان میهمانان نوروزی در این شهرستان پیش بینی شده است.

 

 

وی اظهارکرد: این فضاهای  اقامتی شامل مدارس، کمپهای استراحتگاه در پارک تفریحی سراب، میهمانسرای ادرات، 15 زائر سرا، سه و دانشگاه،خانه های بومگردی و نیز مکانهای اقامت موقت نظیر چادر های اسکان برای مسافران نوروزی در دره شهرآ مهیا شده است.

 

شفیع زاده افزود: با توجه به اینکه  دره شهر ظرفیت‌های بالایی در حوزه‌های توریستی و گردشگری دارد تمام دغدغه ما ایجاد شرایطی است که گردشگران با خاطری آسوده از مناظر گردشگری دیدن کرده تا در سالهای آینده به عنوان سفیری جهت تشویق افراد دیگر در زمینه بازدید از جاذبه های شهرستان اقدام نمایند.

 

 

وی تصریح کرد: تاکنون به وضعیت روشنایی شهر، روشنایی پارک‌ها ، رفع نقص سرویس های بهداشتی عمومی، ترمیم جاده های ورودی شهر، برپایی چادرهای اقامتی در جوار امامزاده بابا سید سیف الدین محمد(ع) ارمو، ،بهبود وضعیت مراکز اسکان و اقامت مسافران رسیدگی شده است .

 

فرماندار دره شهر خاطرنشان کرد: مدیریت همه فضاهای اسکان میهمانان نوروزی  به صورت واحد و بر عهده آموزش و پرورش خواهد بود و امیدواریم با برنامه ریزی و هماهنگی زمینه اسکان هرچه مطلوب تر میهمانان نوروزی در این شهرستان فراهم گردد.

نظر شما