logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 28 بهمن, 1395 - 08:59
کد مطلب: 10670
ابوالفضل مرادی گفت: این مسابقه در کشور ژاپن با حضور 94 کشور جهان با شرکت 17هزار و 129 اثر بود.

به گزارش سیمره خبر ،به نقل از ایلام پویا ، "ابوالفضل مرادی" برنده جایزه دیپلم افتخار هفدهمین دوره مسابقات نقاشی نوجوانان جی.کیو.ای کشور ژاپن  از علاقه خود برای شروع این رشته خبر داد و گفت:

هیچ گاه برای اینکار انگیزه ای وجود نداشته و تماما علاقه است، از دوسالگی به نقاشی علاقه مند شدم و هنوز هم از نقاشی های آن دوران نگهداری می کنم.

مرادی اظهار کرد: از کودکی تنها و بهترین سرگرمی که موجب ایجاد علاقه در من می شد نقاشی بود و همیشه اوقات فراغت خود را با نقاشی پر می کردم.

وی افزود: پس از مدتی به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جذب شدم، در جشنواره های مختلف شرکت کردم و مقام های متعددی کسب کردم.

این نوجوان موفق ایلامی خاطر نشان کرد: به تمامی مراکز کانون ها فراخوان زده شد و از نفرات علاقه مند جهت شرکت در مسابقه دعوت به عمل آمد، من گمان کردم شاید برای محک زدن خودم فرصت مناسبی باشد.

برنده جایزه دیپلم افتخار مسابقات جی. کیو.ای ژاپن عنوان کرد: اوایل فکر نمی کردم که در این مسابقات جهانی حتی دیده شوم، اما پس از شرکت در مسابقات و کسب مقام متوجه شدم که با تلاش می شود به هرچیزی دست یافت.

ابوالفضل مرادی ادامه داد: این مسابقه در کشور ژاپن با حضور 94 کشور جهان با شرکت 17هزار و 129 اثر بود؛ داوران این مسابقه از سراسر جهان بودند، مسابقه به این صورت بود که شرکت کنندگان برداشت خود را از داستانی تحت عنوان «سیاره آبی زمین از آن کیست» را بر روی مقوا رسم می کردند که در این بین اثر من از کشور ایران برگزیده شناخته شد.

وی در پایان با توصیه به همسالان خود تشریح کرد: هرکسی برای موفقیت باید به دنبال علاقه خود باشد، هیچ چیزی بیش از علاقه موجب انگیزه در انسان نمی شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

خسته نباشید/می توانستید با چاپ نقاشی مورد نظر خبر را کامل و جذاب کنید
نظر شما

دیدگاه‌ها

خسته نباشید/می توانستید با چاپ نقاشی مورد نظر خبر را کامل و جذاب کنید