logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 22 دى, 1395 - 12:00
کد مطلب: 10531
امام جمعه موقت دره شهر گفت: در حکومت اسلامی هیچ فرد یا حزبی با تفکر تفرقه افکنانه و صدو بیانیه حق مصادره جنازه کسی را ندارد.

به گزارش سیمره خبر ، حجت الاسلام "عبداله شمسی" امام جمعه موقت دره شهر در مراسم بزرگداشت رحلت آیت الله هاشمی گفت: در گذشت ناگهانی رفیق دیرین، همسنگر و همگام امام و رهبری در دوران مبارزات نهضت اسلامی را به محضر مردم قدرشناس و مقام معظم رهبری تسلیت می گوییم.

 

وی اظهار کرد: هیچکس تلاشهای آیت الله هاشمی را در راستای پیروزی انقلاب و رنجهای ایشان را در مبارزه با رژیم ستمشاهی فراموش نخواهد کرد.

 

شمسی افزود: همین نقش ارزنده ایشان در تحقق پیروزی انقلاب باعث صدور پیام صمیمانه رهبر انقلاب و به طبع آن حضور مردم انقلابی و حزب الهی در مراسم  خاکسپاری ایشان شد.

 

وی تصریح کرد: حضور پرشکوه مردم در مراسم خاکسپاری رئیس تشخیص مصلحت نظام حماسه همدلی، اتحاد و دفاع از آرمانهای امام و رهبری در مقابل چشمان بهت زده استکبار بود.

 

حجت السلام شمسی با بیان اینکه وحدت تنها راه بستن نفوذ دشمنان و تفرقه افکنان است، یادآورشد: امروز این تفرقه توسط خناسان و موج سواران فرصت طلب به تبعیت از رسانه ای بیگانه  انجام می گیرد.

 

وی افزود: این افراد در دوران دفاع مقدس بجای حضور در کنار ملت و جوانان شهادت طلب راه فرار را پیش گرفته و به بهانه تحصیل خارج نشین شدند.

 

شمسی خاطرنشان کرد: همین افراد معلوم الحال پس از پهن شدن سفره انقلاب خود را صاحب آن دانسته و با شعارهای ساختارشکنانه و حقوق بشر غربی به دنبال اهداف پلید خود هستند.

 

وی با بیان اینکه اینها حتی حاضر به رد شدن از روی پرچم استکبار نیستند، گفت: این خناسان بارها به دنبال برهم زدن ارتباط نیروهای انقلابی روحانیونی مانند رهبر انقلاب و آیت الله رفسنجانی بودند اما درایت رئیس فقید تشخیص مصلحت نقشه آنها را نقش بر آب کرد.

 

حجت الاسلام شمسی با بیان اینکه دوستدار واقعی انقلاب در حیات و ممات افراد یکرنگ است، یادآورشد: در حکومت اسلامی هیچ فرد یا حزبی با تفکر تفرقه افکنانه و صدو بیانیه حق مصادره جنازه کسی را ندارد.

 

وی افزود: امروز بی شک امت انقلابی ایران گوش به فرمان رهبری بوه و با تفکر غیر انقلابی، اشرافیگری، سرمایه داری،اختلاس  تفکر تابوشکنی مقدسات و گفتمانی غیر گفتمان اسلامی مخالفند.

 

امام جمعه موقت دره شهر خاطرنشان کرد: حمایت و دفاع ایت الله رفسنجانی از ولایت و انقلاب تا اخرین روزهای عمرشان الگویی مناسب برای مسئولان کشور باشد.

 

پایان پیام/

 

 

نظر شما