logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 15 دى, 1395 - 09:18
کد مطلب: 10479
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه محرویت زدایی باید در در همه بخش‌ها ساری و جاری باشد گفت: محرویت زدایی در دستور کار سپاه قرار گرفته و ماموریت و هدف ما این است که دهستان‌ها را از محرومیت در بیاوریم.

به گزارش سیمره خبر ،به نقل ازمیزان،سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در نشست صمیمی با بسیجیان شهرستان مریوان و سروآباد که در حسینیه ثارالله سپاه مریوان برگزار شد اظهار داشت: بهای سنگینی برای این امنیتی که ایجاد شده پرداخت کردیم و نباید آن را فراموش کنیم.

وی با اشاره به اینکه بسیج در همه زمینه‌ها با صلابت و قدرت تمام در حل مشکلات پیش‌قدم است گفت: یادآوری سختی‌های گذشته می‌تواند ما را به آینده‌ای خوب و پیشرفته هدایت کند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: شهر مریوان و سروآباد ترکیب جمعیتی و قومیتی نزدیکی باهم دارند و در سایه لطف خداوند و خون پاک شهیدان، همت بلند پیشکسوتان و بسیجیان همیشه در صحنه و همچنین خانواده معظم شهدا امنیت برقرار است و همه باید قدردان آن باشیم که این استقامت و ماندگاری حفظ شود.

وی گفت: شهرهای مریوان و سروآباد باید برای دیگر شهرستان‌های استان الگو باشند چون سختی‌هایی که مردم در اینجا کشیده‌اند مردم دیگر شهرستان‌ها متحمل نشده‌اند.

سردار رجبی افزود: مردم اینجا به نظام وفادار و عاشق اهل بیت هستند و به تعالیم مترقی اسلام دلبسته‌اند و در دوران جنگ و ناامنی‌های اشرار و ضدانقلاب در منطقه سختی‌های تحمل کردند و همین تحمل و پایداری آنها این امنیت را رقم زده است.

وی با اشاره به اقتداری که جمهوری اسلامی در دنیا ایجاد کرده است اظهار کرد: اگر استقامت مردم نبود ما به این نقطه از اطمینان دست پیدا نمی‌کردیم و قطعا این نتایج حاصل نمی‌شد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه محرویت زدایی باید در در همه بخش‌ها ساری و جاری باشد گفت: در حال حاضر برنامه توسعه دهستان‌ها در دست اجرا است و در این رابطه هم محرویت زدایی در یکی از دهستان‌های مریوان و سروآباد در دستور کار سپاه قرار گرفته و ماموریت و هدف ما این است که دهستان‌ها را از محرومیت در بیاوریم.

نظر شما