حجت‌الاسلام محرابی گفت: اگر بخواهیم حرفمان را در سطح کشوری و جهانی به همگان بگوییم و قلب‌ها را تسخیر کنیم و معارف عظیم انبار‌شده در علوم اسلامی را ذخیره کنیم به ابزار هنر نیازمندیم.
ثبت نام متقاضیان پذیرش بدون آزمون دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مربوط به نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵ از روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه آغاز شد. با همراه داشتن مدارک ذیل و در تاریخ مقرر به مرکز آموزش عالی علمی […]

آخرین خبرها

«لئوناردو دی کاپریو» (Leonardo DiCaprio) یک ویلای ساحلی مجللی در منطقه ساحلی "Malibu Colony" که یک محوطه خصوصی شناخته شده مخصوص افراد مشهور و کارآفرینان ثروتمند است خریداری کرده است. در ادامه دکوراسیون داخلی این ویلای ساحلی را گردآوری کرده ایم.
به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات ایران خودرو می‌رساند، شرایط پیش فروش بهمن 96 به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، ا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست (جداول شماره 1 و 2 و 3) ارائه می گردد.
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان ادعیه روزانه این ماه شریف بسیار جای دقت و تفکر دارد. این دعاهای روزانه که در محافل مذهبی خوانده می‎شود ابن عباس از پیامبر(ص) نقل کرده است و علمای بزرگ اسلام آنها را در کتاب خود ثبت و ضبط کرده‎اند و ما این ادعیه را از کتاب «‏اقبال الأعمال» سید بن طاووس عالم بزرگ شیعه نقل می‌کنیم. این کتاب‏ مانند سایر کتابهاى سید از اعتبار و ارزش ویژه‎اى بین علماى شیعه برخوردار است تا جایی که شیخ عباس قمی در «مفاتیح‎‎الجنان» بسیار از ادعیه این کتاب استفاده کرده است.
عبدالرحمان رافتی
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی تبریز گفت:۵۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس جدید وارد ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز می‌شود.
نمایشگاه دهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر عصر امروز سه‌شنبه سوم بهمن ماه در مؤسسه فرهنگی هنری صبا تهران افتتاح شد .
رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گوی زنده تلویزیونی گفت: به دستگاه‌ها دستور دادم مدیریت بنگاه‌ها را واگذار کنند.
رئیس پلیس تهران بزرگ فرمان اجرای عملیات سراسری طرح ارتقاع امنیتی شبانه پایتخت را صادر کرد.
واکاوی ابعاد نامه رهبر انقلاب و شخصیت ایشان به جوانان خارجی در چارچوب مفهوم انقلابی وظیفه کنونی نخبگان است.
سید عباس صالحی که برای تماشای نمایش «دریازدگی» به تئاتر شهر آمده بود بر سلامت تئاتر این روزهای ایران صحه گذاشت و این در حالی است برخی منتقدان فضای تئاتر را مورد هجمه قرار داده‌اند.

آخرین مطالب