تبلیغات

logo-samandehi

شهرستان ملکشاهی با داشتن طرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی همچنان از عدم سرمایه گذاری و محرومیت ها رنج می‌برد و این شهرستان هم‌اکنون با مشکلات اقتصادی زیادی رو‌به رو است.
اینجا دهلران نقطه صفر مرزی؛
رئیس تودیع شده یک اداره دهلرانی از زدو بندهای استخدام های سفارشی پرده بر داشت.

آخرین خبرها

منزل به منزل با کاروان اربعین حسینی/۲۴
رئیس کمیته امنیتی ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر اینکه اجازه تردد به افراد فاقد مدارک قانونی از مرزهای چهارگانه در ایام اربعین داده نمی‌شود، گفت: اگر افرادی اصرار به نقض قانون داشته باشند با آنها برخورد قانونی می‌شود و به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه جو نسبتاً پایدار غالب نقاط کشور را در برگرفته است، گفت: این وضعیت تا دو روز آینده نیز ادامه می‌یابد؛ فقط وزش بادهای شدید می‌تواند موجب ایجاد گرد و خاک در سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان شود.
* در آخرین روزهای مهرماه ۱۳۹۶، نشریه‌ی خط حزب‌الله به شماره صدوچهار خود رسید.
غلامحسین اسماعیلی اظهار کرد: اجرای این حکم به بعد از ماه های محرم و صفر موکول شود.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی متاهل که با همدستی مرد مورد علاقه‌اش، نقش قتل مرد مورد علاقه دیگرش را کشیده و اجرا کرده بود، خبر داد.
در دیدار دیروز نخبگان با رهبر انقلاب دختری حضور داشت که پس از سال‌ها زندگی و تحصیل در خارج از کشور، خاک وطن را برای خدمت انتخاب کرد.
جوان 19 ساله بریتانیایی در وقت ناهار مدرسه شبکه آنلاین فروش املاک را راه اندازی کرد.
باوجود مخالفت شدید ترامپ با موضوع مهاجرت، مادر خود او نیز از مهاجرین به آمریکا بوده است.
نگهداری دندان شیری افتاده فرزندتان را جدی بگیرید ، خواص باورنکردنی در این کار وجود دارد که با دانستن آنها متوجه اهمیت فوق العاده سلول های بنیادی برای درمان برخی بیماری های جدی خواهید شد.
رادیو کاتالونیا،راز قرص خوردن ستاره آرژانتینی بارسلونا در دیدار برابر المپیاکوس را فاش کرد.

آخرین مطالب