logo-samandehi

تازه ترین مطالب

تاریخ انتشار : 16 بهمن, 1396 - 19:32
کد مطلب: 14760
فرمانده انتظامی دره شهر گفت: این فرد یا افراد در تماس تلفنی با مردم به بهانه برنده شدن در "مسابقات قرآنی و دینی" انها را پای باجه کشانده و با ترفند خاص و دسترسی به رمزههای اینترنتی اقدام به کلاهبرداری از انان کرده اند.

سرهنگ "مهرداد علی محمدی" فرمانده انتظامی دره شهر در گفتگو با خبرنگار سیمره خبرگفت: فرد یا افرادی با جلب اعتماد تعدادی از شهروندان این شهرستان تا کنون 60 میلیون ریال کلاهبرداری کرده است.

 

وی اظهارکرد: این فرد یا افراد در تماس تلفنی با مردم  به بهانه برنده شدن در "مسابقات قرآنی و دینی" انها را پای باجه کشانده و با ترفند خاص و دسترسی به رمزههای اینترنتی اقدام به کلاهبرداری از انان کرده اند.

 

علیمحمدی افزود: متاسفانه مالباختگان نیز براحتی رمزهای کارت بانکی خود را بدون هیچ تحقیقی در اختیار  کلاهبرداران قرار داده اند.

 

وی تصریح کرد: پرونده این کلاهبرداری با جدیت در حال پیگیری است.

 

فرمانده انتظامی دره شهر با بیان اینکه هیچ پرداخت جایزه‌ای نیاز به رفتن پای عابربانک ندارد، خاطرنشان کرد: همشهريان گرامی در صورتي كه افرادي با آنان تماس گرفته و آنان را براي دريافت جایزه  پاي دستگاه‌هاي خودپرداز كشاندند به هيچ عنوان وارد منوي انگليسي نشده و در هنگام ورود به منوي فارسي نيز دقت لازم را داشته باشند تا فرآيند انتقال وجه به صورت برعكس اجرا نشود.

 

پایان پیام/ز

 

 

دیدگاه‌ها

باسلام به فرمانده با صلابت وخوش اخلاق ومدیر ومدبر وهمیشه آماده درکلیه جریانات وحوادثانشاالله همیشه سربلند و موفق باشند
نظر شما

دیدگاه‌ها

باسلام به فرمانده با صلابت وخوش اخلاق ومدیر ومدبر وهمیشه آماده درکلیه جریانات وحوادثانشاالله همیشه سربلند و موفق باشند