logo-samandehi

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

تاریخ انتشار : 18 دى, 1395 - 12:49
کد مطلب: 10497
امام جمعه دره شهر گفت: بعضا حرفایی از گوشه و کنار مبنی بر دخالت امام جمعه در بحث انتخاب شهردار به گوش می رسد که باید بگویم تا کنون در مورد هیچ گزینه ای توصیه به عزل یا نصب از طرف بنده نشده است.

به گزارش سیمره خبر ، "وحیدبرخی" رئیس شورای شهر دره شهر در این جلسه گفت: با توجه به نزدیکی ایام نوروز و نیز بحث حضور میهمانان نوروزی در این شهرستان زیبا سازی مبلمان شهری و آسفالتها خیابانها در اولویت کاری شورا و شهرداری است.

 

وی اظهار کرد: در این راستان نیز کار اسفالت شروع شده و رنگ امیزی بلوارها و نیز ساماندی فضا سبز تا 15 اسفند ماه به پایان می رسد.

 

برخی با انتقاد از حفاریها گسترده پیمانکاران آبفا و شرکت گاز در سطح شهرستان، افزود: این کار آن هم در زمان کم باقی مانده تا ایام نوروز باعث اعتراضات مردم به سمت شورا شده، در حالی که ما نیز به این وضعیت معترضیم.

 

وی تصریح کرد: طبق قانون حفاری از20 بهمن تا پایان انتخابات ممنوع بوده و ما نیز به طور جدی پیگیر این مسئله هستیم.

 

برخی در ادامه به بحث انتخاب شهرداراشاره و یادآور شد: یکی از افتخارات شورای چهارم اعتماد به نیروهای بومی و انتخاب آنان بعنوان شهردار بوده است.

 

وی عدم تعامل فرماندار سابق با شهردار را از معضلات این شورا دانست و افزود: همین موضوع باعث کاهش بودجه و اختلال در کارهای عمرانی شهر شد.

 

رئیس شورای شهر دره شهر خاطر نشان کرد: امیدواریم با رفع موانع و تعامل بیشتر ادارات کارهای مهمی در شان این شهرستان بعنوان قطب گردشگری استان انجام شود.

 

در ادامه حجت السلام "محمد جواد قنبر بیگی" امام جمعه دره شهر با تشکر از زحمات شورای شهر گفت: مهمترین اصل در هر کاری رضایت خداوند و به طبع آن رضایت مردم است.

 

وی افزود: با توجه با اینکه مردم انجام هرگونه کار مثبت و منفی در سطح شهر را از چشم شورای شهر خواهند دید، باید در این زمینه دقت لازم را بکار برد.

 

قنبر بیگی تصریح کرد: کمبود امکانات در شهرداری نباید باعث کاهش کیفیت عملکرد آن شود.

 

وی یادآور شد: یکی از کارهای مهم شورا حضور در کارهای فرهنگی است که متاسفانه در این موضع عملکرد پررنگی نداشته است.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی در ادامه با بیان اینکه انتخاب شهردار درحیطه کار شوراست، افزود: بعضا حرفایی از گوشه و کنار مبنی بر دخالت امام جمعه در بحث انتخاب شهردار به گوش می رسد که باید بگویم تا کنون در مورد هیچ گزینه ای توصیه به عزل یا نصب از طرف بنده نشده است.

 

وی با تقدیر از اعتماد شورا به نیروهای بومی گفت: شهردار منتخب باید بدون در نظر مشکلات، رفتارهای شخصی و جناحی با دیگر مسئولان تعامل داشته باشد.

 

امام جمعه دره شهر خاطرنشان کرد: مسلما موفقیت مسئولان رضایتمندی مردم و تقویت پایه های نظام  را در پی خواهد داشت.

 

پایان پیام/ز

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
دیدگاه‌ها

دروود بر امام جمعه عزیز شهرمان آن شا الله در پناه حق باشند کاش مسئولین شهرمان در قبال ارباب روجوهایشان اینچنین خاکی و افتاده گوش شنوا مردم باشن

واقعا جناب حجت السلام دکتر قنبربیگی یک انسان شایسته وعزیز برای مردم دره شهر

ن بابا..بیا دخالتی داشته باش حاجی....
نظر شما

دیدگاه‌ها

دروود بر امام جمعه عزیز شهرمان آن شا الله در پناه حق باشند کاش مسئولین شهرمان در قبال ارباب روجوهایشان اینچنین خاکی و افتاده گوش شنوا مردم باشن

واقعا جناب حجت السلام دکتر قنبربیگی یک انسان شایسته وعزیز برای مردم دره شهر

ن بابا..بیا دخالتی داشته باش حاجی....